ELESA+GANTER oferuje największy na świecie asortyment standardowych elementów maszyn. Ponadto, z uwagi na rosnące zapotrzebowanie ze strony przemysłu, firma oferuje specjalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb wersje istniejących produktów oraz nowe rozwiązania techniczne.
Know-how w sferze produkcji oraz elastyczna, nastawiona na potrzeby klienta organizacja firmy Elesa+Ganter pozwalają na szybkie i jednocześnie efektywne pod względem ostatecznych kosztów spełnianie niestandardowych wymagań. Dotyczy to szczególnie sytuacji, gdy istnieje konieczność opracowania specjalnych wersji i projektów przy zastosowaniu ogromnej liczby różnych technologii produkcyjnych.

Usługa modyfikacji standardowych elementów jest oferowana nawet przy niewielkim zapotrzebowaniu ilościowym i w przeciwieństwie do panujących na rynku reguł, przedstawione rozwiązanie nie wiąże się z nadmiernym wzrostem ceny, ponieważ Elesa+Ganter opiera się na inteligentnym procesie produkcyjnym.

Dzięki usłudze klient oszczędza swój czas i eliminuje dodatkowe koszty związane z obróbką lub zleceniem jej u podwykonawcy.

Elesa+Ganter opracowuje i wdraża produkcję zmodyfikowanych elementów również w większych ilościach. Jako lider w dziedzinie standardowych elementów maszyn, dodatkowo oferuje magazynowanie elementów produkowanych według wytycznych, dostarczając wymaganą partię na żądanie klienta.

Najczęściej wykonywane modyfikacje produktów Elesa+Ganter zlecane przez klientów:

- zmiany gabarytów produktu

inna długość, średnica lub wymiar gwintów

- wykonanie elementu w specjalnym kolorze

dostosowanie kolorystyki produktu do wymagań klienta

- inne rodzaje wykończenia powierzchni

cynkowanie, niklowanie, chromowanie, anodowanie, pokrywanie żywicą epoksydową

- identyfikacja marki produktu

wykonanie logo klienta, nanoszenie oznaczeń, grafiki, napisów

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie produktu, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, zapraszamy do skontaktowania się z Elesa+Ganter Polska – nasi Doradcy Techniczni udzielą wszystkich niezbędnych informacji odnośnie możliwości dostosowania istniejących elementów do Twoich potrzeb.

Kontakt:

tel. 22 737 70 47

egp@elesa-ganter.com.pl

 

Composing customized products