Pobierz obrazki
Mail nieczytelny? Zobacz w przeglądarce.
Magazyn dla konstruktorów
WYDANIE 10/2018
Pobierz obrazki
Możliwość szybkiego przezbrajania maszyn jest jednym z najważniejszych kryteriów oceny ich funkcjonalności. Każda linia produkująca różne wyroby, wymaga przezbrojenia pod dany produkt.
Nowości
Koła poliuretanowe miękkie - seria RE.F2
Nowa seria kół została zaprojektowana pod kątem ciężkich zastosowań przemysłowych oraz do pracy w trudnych warunkach użytkowania, takich jak uderzenia i wysokie prędkości.
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Rękojeści do wyspecjalizowanych zastosowań
Wprowadziliśmy do oferty specjalne symbole graficzne (MA), rekomendowane do urządzeń sterowniczych i uchwytów manipulacyjnych, których rękojeści muszą przedstawiać jednoznaczną informację, co do ich funkcji.
Zaproszenie na targi
Odwiedź nas na targach WARSAW INDUSTRY WEEK w Nadarzynie k/Warszawy w dniach 6-8 listopada 2018 r. Znajdziesz nas w hali F na stoisku nr 504. Jak zwykle zaprezentujemy nowości oraz bogatą ekspozycję naszych produktów. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Pobierz obrazki
Pobierz pliki 2D/3D Zamów katalogi
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Ciekawostki techniczne ze świata
Pobierz obrazki
Robot budowniczy
Pobierz obrazki
Robot przygotuje pierogi
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Starej Iwicznej przy ul. Nowa 23, 05-500 Piaseczno, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000029678, NIP: 123-09-43-800, REGON 017307700.
Wysokość kapitału zakładowego 500 000 zł.
www.elesa-ganter.pl
Delivered by FreshMail