Pobierz obrazki
Mail nieczytelny? Zobacz w przeglądarce.
Magazyn dla konstruktorów
WYDANIE 11/2017
Pobierz obrazki
Maszyny i urządzenia posiadające manualne układy regulacji często wymagają blokowania zadanych ustawień. Podpowiadamy, jak to zrobić.
Aktualności
Ekspresy do kawy z elementami Elesa+Ganter
W najnowszym ekspresie do kawy o nazwie Belle Epoque, wyprodukowanym przez firmę ELEKTRA S.r.l. zainstalowano rękojeści i pokrętła, wykonane na specjalne zamówienie przez Elesa+Ganter.
Pobierz obrazki
Nowości
Pobierz obrazki
W celu poszerzenia dostępnych rozwiązań umożliwiających przykręcenie, ściśnięcie lub naciąg z określonym momentem dokręcania wprowadzono do oferty nakrętki i śruby motylkowe CTD
Zestawy montażowe GN 295 umożliwiają zamontowanie wskaźników położenia serii DD na mechanizmach przesuwu, co pozwala na pomiar przemieszczeń liniowych wspomnianych mechanizmów i znacznie ułatwia ich obsługę.
Pobierz obrazki
Zapraszamy na targi
Pobierz obrazki
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Elesa+Ganter na tegorocznych targach WARSAW INDUSTRY WEEK, które odbędą się w dniach 14-16 listopada 2017 r. w Nadarzynie. Znajdą nas Państwo na stoisku nr 9A w hali F.
Pobierz pliki 2D/3D Zamów katalogi
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Ciekawostki techniczne ze świata
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Starej Iwicznej przy ul. Nowa 23, 05-500 Piaseczno, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000029678, NIP: 123-09-43-800, REGON 017307700.
Wysokość kapitału zakładowego 500 000 zł.
www.elesa-ganter.pl
Delivered by FreshMail